Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gazi Üsteğmene Anlamlı Ziyaret

Gazi Üsteğmene Anlamlı Ziyaret
İzmir’in CHP’li Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, geçtiğimiz 2 Ocak’ta, Şırnak Silopi’de, PKK’lı teröristlerin bombalı tuzağında yaralanan Jandarma Üsteğmen Ömer Ali Demir’i baba evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

 
CHP’li Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Gazi Jandarma Üsteğmen Ömer Ali Demir’i baba evinde ziyaret etti. Menemen Kaymakamı Mustafa Gürdal, Garnizon Komutanı Topçu Kıdemli Albay Özgür Nuhut, İlçe Emniyet Müdürü Kamil Atay ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erol Şimşek de ziyarete katıldı. Vücudunun çeşitli bölgelerine isabet eden şarapnel parçalarıyla yaralanan Gazi Demir’e bir an önce sağlığına kavuşması temennisinde bulunan heyet, vatanı için verdiği mücadeleden dolayı kutladı.
 
Gaziliğin herkese nasip olmadığını söyleyen Başkan Şahin, "Vatanı, milleti, devleti, bayrağı için gazi olmak onur duyulacak bir şey. Şu anda seni karşımda sağlıklı gördüğüm için son derece mutluyum. Sana ve ailene büyük geçmiş olsun. Kutsal vatan topraklarımızın bölünmez bütünlüğünü korumak uğruna gösterdiğin cesaretten dolayı seni kutlarım" dedi.
 
Başkan Şahin, Gazi Demir’e, şükran plaketi takdim etti.
 
 

Yayın Tarihi : 09.01.2016 : 14:16

Etiketler : Gazi    Üsteğmene    Anlamlı    Ziyaret    Genel   


Yorumlar

8552
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN