Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Özellikle Aileler Bu Haberi Çok Sevecek

Özellikle Aileler Bu Haberi Çok Sevecek
Muhteşem bir uzay macerası sizleri bekliyor.

 

İzmir'deki Uzay Kampı Türkiye, yarıyıl tatilinde düzenlediği 5 günlük Uzay Yolcuları Programı ve Robot Aktiviteli Uzay Yolcuları, 2 günlük Yıldızlar ve Gezegenler Macerası ve Aile/Çocuk Uzay Kampı Programları'nın yanı sıra ailelere özel günlük tur seçeneği sunacak.
 
Velilerden gelen yoğun talep üzerine yarıyıl tatilinde ailelere özel günlük tur düzenlenecek. 3 Şubat 2016 Çarşamba günü saat 13.00-16.00 arasında sunulacak programda 7-15 yaş grubundan çocukların velileriyle birlikte zaman geçirmesi ve eğlenirken öğrenmesi amaçlanıyor. Aileler, topraksız tarım, Discovery Uzay Mekiği'nin tanıtılması, uzay giysileri, dijital yıldızevi ve sihirli kürede astronomi eğitimi etkinliklerine çocuklarıyla birlikte katılacaklar.
 
NASA tasarımlı astronot simülatörlerinin çalışma prensiplerini öğrenip simülatör gösterisini izleme şansına da sahip olacaklar. İzmir'de, Ege Serbest Bölgesi'nde faaliyet gösteren Uzay Kampı Türkiye'nin yetkilileri, bu programa sınırlı sayıda başvuruların kabul edileceğini açıkladı.
 
 

Yayın Tarihi : 09.01.2016 : 10:23

Etiketler : Uzay Kampı Türkiye    NASA    robot    uzay yolcuları programı    uzay mekiği    İzmir       


Yorumlar

1192
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN