Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Manisa’da Domuz Gribi Şüphesiyle Ölüm

Manisa’da Domuz Gribi Şüphesiyle Ölüm
Manisa Sağlık İl Müdürü Metin Kaplan, yüksek ateş şikayetiyle hastareye kaldırılan 53 yaşındaki Meral Kaçira’da domuz gribi virüsü tespit edildiğini doğruladı.

 

 
Manisa Sağlık İl Müdürü Metin Kaplan, yüksek ateş şikayetiyle hastareye kaldırılan 53 yaşındaki Meral Kaçira’da domuz gribi virüsü tespit edildiğini doğruladı. Kaplan, "Manisa Salihli Devlet Hastanesi’ne 3 Ocak tarihinde KOAH, diyabet ve morbid obez bir bayan hasta solunum sıkıntısı nedeniyle göğüs hastalıklarında tedavi altına alınıyor. 6 Ocak tarihinde şikayetleri arttığından yoğun bakımda takip ediliyor. 7 Ocak’ta ise daha donanımlı bir yoğun bakım için Manisa Devlet Hastanesi’ne sevk ediliyor. Maalesef hayatını kaybediyor. Yaptığımız değerlendirme ve incelemelerde H1N1 virüsü olduğu tespit edildi. Fakat H1N1 virüsü için risk grubu olan bir hastamız. Aynı zamanda KOAH ve diyabeti var. Bunun dışında herhangi bir ciddi salgın durumu mevcut değil" dedi.
 
TOPRAĞA VERİLDİ
 
Yaşamını yitiren Meral Kaçira, Alaşehir’in Tepeköy Mahallesi Camisi’nde ikindide kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
 

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 15:51

Etiketler : Manisada    Domuz    Gribi    Şüphesiyle    Ölüm    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1387
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN