Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sanığa Müebbet İstemi

Sanığa Müebbet İstemi
Zonguldak’ta, gece yasak olması nedeniyle içki satmadığı için kendisine tepki gösteren 3 kişiden 30 yaşındaki Ertaş Demirdöğer’i tabancasıyla ateş ederek öldüren büfe sahibi Atakan Kurt’un ömür boyu hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanmasına devam edildi.

 

8 Nisan 2015’de Asma Mahallesi Avni Cinal Caddesi’nde ki büfede meydana gelen olayda Atakan Kurt, iddiaya göre 22.00’den sonra yasak olduğunu söyleyerek Ertaş Demirdöğer ve iki kayınbiraderine içki vermedi. Çıkan kavgada Atakan Kurt, iddiaya göre ruhsatsız tabancasını çıkarıp rastgele ateş etti. Karnına isabet eden kurşunla yaralanan Ertaş Demirdöğer, hastanede hayatını kaybetti.
 
Atakan Kurt, ’Kasten adam öldürme’ suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle tutuklu yargılandığı 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı. Atakan Kurt, kendisine saldırı yapılması üzerine silahını kullandığını, bu kişilerin daha önce işyerinden hırsızlık yaptıklarını da ileri sürdü. Atakan Kurt, Ertaş Demirdöğer’in, kendisine saldıran diğer iki kayınbiraderini engellemeye çalıştığını, ancak koruma amaçlı silahını rastgele ateşlediğinde bu kişinin vurulduğunu iddia etti.
 
Mahkeme, işyerine ait güvenlik kamerası görüntülerinin kriminal laboratuvarda incelenmesi ve tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 15:27

Etiketler : İçki    Tartışmasında    Müşterisini    Öldüren    Sanığa    Müebbet    İstemi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9841
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN