Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Doğan’dan Stat Tepkisi

Doğan’dan Stat Tepkisi
Karşıyaka ve Göztepe’de yapımına başlanan stat inşaatlarının mahkeme kararıyla durmasına İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan tepki gösterdi.

 

 
Büyükşehir Belediyesi’nin açmış olduğu iki ayrı dava sonucunda Karşıyaka ve Göztepe’nin yeni statlarına yönelik yapım ihalelerin mahkeme tarafından iptal edilmesine AK Parti’li Bilal Doğan’dan sert tepki geldi.
 
İzmir’in kangreni haline gelen stat sorununun mahkemeden gelen son iptal kararı ile birlikte içinden çıkılmaz bir hal aldığına dikkat çeken Doğan, "İstemezükçü Aziz Kocaoğlu’nun bu her şeye karşı tavrı nedeniyle İzmir bir kez daha darbe yemiş, spor camiası büyük bir zarar görmüştür. Bu kent sizi asla affetmeyecek ve tarih şahsınızı ’Engelci Başkan’ olarak anacaktır. Son gelişmelerden ötürü kentimiz adına memnun musunuz? Maçlarını oynayacak stat bulamayan kulüplerimiz adeta sürgün hayatı yaşarken, maçlarını gidip başka illerde oynarken vicdanınız rahat mı? Statların yapımını sabırsızlıkla bekleyen İzmir’in köklü spor kulüplerinin uğrayacağı gelir kaybını kendi cebinizden mi karşılayacaksınız?. Meclisten karar alıp hissenizi bakanlığa devredeceksiniz, sonra dava açıp ihaleyi iptal ettireceksiniz. Bir yanda taraftara şirin gözükeceksiniz, diğer yanda dava açıp engel olacaksınız. Sonra da ’biz görevimizi yaptık, bakanlığın önünde engel yok, statların inşaatına başlayın’ diyeceksiniz. Gelin bu tavrınızı bir kez daha gözden geçirin ve bu kararınızdan derhal vazgeçin" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 12:06

Etiketler : Doğandan    Stad    Tepkisi    Bölge   


Yorumlar

2689
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN