Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Parti’nin İzmir Milletvekilleri Buluştu

AK Parti’nin İzmir Milletvekilleri Buluştu
AK Parti İzmir Milletvekilleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar’ın ev sahipliğinde AK Parti Genel Merkezi’nde akşam yemeğinde bir araya geldi, İzmir’in sorunlarını ve çözüm önerilerini konuştu.

 

 
Akşam yekmeğine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, İzmir Milletvekilleri İbrahim Turhan, Kerem Ali Sürekli, Hamza Dağ, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan ve Atilla Kaya katıldı. İzmir’e AK Parti olarak birlik ve beraberlik içinde hak ettiği değeri kazandırmak için çalıştıklarını söyleyen Hotar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı dava sonucunda ihaleleri iptal edilen Karşıyaka ve Göztepe statları projelerine de değerlendirdi, “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı dava sonucunda ihaleleri iptal edilen Karşıyaka ve Göztepe statları projelerinin durdurulmasının en büyük suçlusu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanıdır. Statların yapılmasını kararlılık ile takip edeceğiz. Bu zihniyet İzmirli vatandaşlarımızın ve İzmir’imizin iyi hizmet almasını engellemeye çalışıyor" dedi.
 
Türkiye’nin en pahalı suyunun İzmir’de verildiğini, büyük bir çöp sorunu olduğunu önesüren Hotar; “İzmir’in bu sorunlarını aşıp Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri gibi yaşamasını sağlayacağız" dedi. Meclis çalışmalarında İzmirli milletvekillerinin bir arada koordineli şekilde çalışma yürütmesinin önemine dikkat çekilirken, İzmir’de devam eden projelerle değerlendirildi.
 
 

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 12:06

Etiketler : Ak    Partinin    İzmir    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

6943
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN