Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı Şarkısını Arıyor

Bayraklı Şarkısını Arıyor
Bayraklı Belediyesi, ilçenin binlerce yıllık geçmişinden günümüze uzanan tarihini bir eser ile hayata geçirmek için düzenleyeceği şarkı yarışmasının başvuru tarihini, 30 Haziran’a uzattı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Notalara ilgi duyan herkesi yarışmamıza bekliyoruz" dedi.

 

 
Smyrna’nın kuruluşundan Bayraklı olma yoluna uzanan, gelişen ve değişen Bayraklı’yı müzikle buluşturmak, geçmişten günümüze “Bayraklı" motiflerini birleştirmek, ilçenin tarihini, güzelliklerini tanıtmayı amaçlayan şarkı yarışmasının başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 30 Haziran olan yarışmaya besteci, söz yazarı, aranjör ve şarkıcılar katılabilecek. Gönderilen şarkıların seslendirilmemiş, ödül kazanmamış ve telif haklarının satılmamış olması şartı aranacak. Bir besteci, yarışmaya birden çok şarkıyla katılabilecek.
 
BİRİNCİYE 8 BİN LİRA ÖDÜL
 
Bayraklı’nın şarkısı yarışmasının birincisine 8 bin, ikincisine 5 bin, üçüncüsüne ise 3 bin lira ödül verilecek. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bayraklı’nın bir şarkısının olmasını istiyoruz. Bunun için yarışma düzenliyoruz. Müziği ve sözleriyle Bayraklı’yı yansıtan bir şarkı arıyoruz. Notalara ilgi duyan herkesi yarışmamıza bekliyoruz" dedi. Yarışmaya katılmak isteyenler 0 232 345 90 91 numaralı telefondan arayıp bilgi alabilecek.

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 12:06

Etiketler : Bayraklı    Şarkısını    Arıyor    Bölge   


Yorumlar

8959
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN