Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Öğrencilerden Kampanya

Öğrencilerden Kampanya
Kocaeli’nin Darıca İlçesi’nde Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri ’Ben üşümüyorum sen de üşüme’ projesi kapsamında Diyarbakır, Muş ve Şanlıurfa’daki öğrencilere atkı, bere ve eldiven gönderdi.

 

Darıca Mustafa Kemal İlkokulu’nda öğrencilerin yardımlaşma bilincini kazanmaları için
 
’Ben üşümüyorum sen de üşüme’ projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında velilerin ve öğrencilerin desteğiyle atkı, bere ve eldivenler alındı. Yaklaşık 20 koli dolusu atkı, bere ve eldiven Diyarbakır, Muş ve Şanlıurfa’da bulunan okullara gönderildi. Kolilerin içerisine öğrencilerin yazdığı, "Merhaba arkadaşım, bu soğuk kış günlerinde ben üşümüyorum, sen de üşüme" yazılı mektuplar konuldu. Ayrıca, Suriye’den gelenler için de hazırlanan koliler derneklere teslim edildi.
 
’YARDIMLAŞMA VE PAYLAŞMANIN ÖNEMİ’
 
Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Suat Yapıcı kampanyayla ilgili olarak şunları söyledi:
 
"Okulumuz öğrenci, veli ve öğretmenleriyle birlikte ’Ben üşümüyorum, sen de üşüme’ sloganıyla yurdumuzun çeşitli illerindeki kardeşlerimize atkı, bere ve eldiven gönderdik. Öğrencilerimiz hiç tanımadıkları uzak diyarlardaki kardeşlerini düşünerek etkinliğe destek verdiler. Bu etkinlikle öğrencilerimiz yardımlaşma ve paylaşmanın önemini bir kez daha kavrama fırsatı buldular. Toplanan yardımlar Diyarbakır, Muş ve Şanlıurfa’daki üç okula gönderildi."

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 11:42

Etiketler : Öğrencilerden    ben    Üşümüyorum    Sen    De    Üşüme    Kampanyası    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6130
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN