Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ekol’de Heykel Sergisi

Ekol’de Heykel Sergisi
Ekol Sanat Galerisi’nde 2016 sezonu, Ozan Ünal’ın “Tahterevalli ve Oyunbozan" isimli heykel sergisi ile açıldı. Ozan Ünal’ın seçkin ve özel eserleri 2 Şubat tarihine kadar sergilenecek.

 

 
Kurulduğu günden bu yana Türk Sanatının önemli temsilcilerini İzmirli Sanatseverlerle buluşturan Ekol Sanat Galerisi 2016’nın ilk sergisinde Ozan Ünal’ın “Tahterevalli ve Oyunbozan" isimli heykel sergisini İzmir’li sanatseverlerle buluşturdu. Ekol Hastanesi ve Ekol Sanat Galerisi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Baz, “Türk heykel sanatının genç ve yükselen bir trend izleyen önemli bir sanatçısı olan heykeltıraş Ozan Ünal’ı ağırlamaktan çok mutluyuz. Ozan Ünal’ın Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu ve aynı zamanda İzmirli olması da ayrı bir haz veriyor" dedi.
 
Ozan Ünal ise kişisel olarak üçüncü, memleketi İzmir’deki ilk sergisini Ekol Sanat Galerisi’nde açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirerek, “Dr. Mehmet Baz ve Eşi Figen Hanım sanata ve sanatçıya çok değer veren bir aile. İzmir’e muhteşem bir galeri kazandırmışlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hekim kimliğinin yanı sıra sanatçı dostu olan Doktor Mehmet Bey böyle bir galeri ile İzmir’in ufkunu geliştirdi ve sanat adına farkındalık yarattı" dedi.
 
Sanatçının eserleri, Ekol Sanat Galerisinde 2 Şubat Salı gününe kadar izlenebilecek.
 
 

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 11:09

Etiketler : Ekolde    Heykel    Sergisi    Bölge   


Yorumlar

1290
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN