Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşme’de Hizmetler de Marka Olacak

Çeşme’de Hizmetler de Marka Olacak
Çeşme Belediyesi’nin, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle yürüttüğü kurum içi ve kurum dışı iletişim yapılandırılma projesi, belediye hizmetlerine ve ilçeye artı değer katacak.

 

 
Çeşme Belediyesi, vatandaşa sunduğu hizmetleri hem daha hızlı hem de daha kaliteli hale getirebilmek amacıyla Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle yürüttüğü kurum içi ve kurum dışı iletişim yapılandırılması projesinde önemli bir aşamaya gelindi. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin kurum içi araştırmalardan elde ettiği sonuç ve öneriler doğrultusunda işleyen süreçte; iş ve yönetim geliştirmesi yönünde adımlar atıldı. Personelin, kurum içi iletişimini geliştirilmesine yönelik eğitim planı hazırlandı ve uygulamaya konuldu.
 
BİLİMSEL VERİLERDEN YARARLANILDI
 
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Işıl Karpat Aktuğlu, Prof. Dr. Müjde Ker Dinçer, Prof. Dr. Nilay Başok, Doç. Dr. Sinem Yeygel Çakır, Doç Dr. Özen Okat Özdem ve Araş. Gör. Murat Çelik tarafından yürütülen proje; belediye personelinin görüş ve önerileri değerlendirilerek oluşturuldu.
 
Çalışmanın güçlü bir turizm markası olan Çeşme’de, belediye hizmetlerini kurumsallaştırmak adına önemli olduğunu ifade eden CHP’li Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, bilimsel verilerden yararlanarak detaylı araştırmalar sonucu elde edilen çalışmanın kente değer katacağını söyledi.

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 10:52

Etiketler : Çeşmede    Belediye    Hizmetleri    De    Marka    Olacak    Bölge   


Yorumlar

9268
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN