Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Kez Eğlenme Sırası Kaya Ailesi’nde

Bu Kez Eğlenme Sırası Kaya Ailesi’nde
İzmir’in beş yıldızlı otellerinden Kaya İzmir Thermal& Convention çalışanları 2016 moral gecesinde bir araya geldi. Gecede, 5 yılını dolduran otel çalışanlarına teşekkür plaketi verildi.

 

 
İki gece olarak düzenlenen etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl ile Kaya İzmir Thermal&Convention İşletme Müdürü Sevgi Şahin, katılanları kapıda karşıladı.
 
Tiamo Band’in (Tepecik Senfoni) sahne aldığı gecede Mezdeke dans ekibi yaptıkları şovlarla otel çalışanlarına ve ailelerine güzel bir gece yaşattı. Gecede konuşan Genel Müdür Muzaffer Tağıl, "Bu geceyi güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamanın huzuru ile yaşıyoruz. Beş seneyi birlik ve beraberlik içinde geride bıraktık. Kaya ailesi olarak, bu zamana kadar çok önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptık" dedi.
 
Tağıl, kurumsal sürdürülebilirliğe verdikleri önemin, çizdikleri başarılı grafikte büyük payı olduğunu sözlerine ekledi. Gecede Kaya İzmir Thermal&Convetion çalışanları 2016 ya merhaba pastasını hep birlikte kesti.
 
 

Yayın Tarihi : 08.01.2016 : 08:43

Etiketler : Bu    Kez    Eğlenme    Sırası    Kaya    Ailesinde    Bölge   


Yorumlar

7633
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN