Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Doğum Hastanesinin Bahçesinde Patlama

Doğum Hastanesinin Bahçesinde Patlama
Şanlıurfa’da, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nin bahçesindeki oksijen tankında meydana gelen küçük çaplı patlama sonrası çıkan yangın paniğe yol açtı.

 

 
Şanlıurfa’da, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nin bahçesindeki oksijen tankında meydana gelen küçük çaplı patlama sonrası çıkan yangın paniğe yol açtı. Korkulu anların yaşandığı hastanede yoğum bakım ünitesindeki hamile hastalar başka hastanelere sevk edilirken, şans eseri yaralanan olmadı.
 
Bağlarbaşı Mahallesi’nde bulunan 4 katlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nin arka bahçesinde bulunan oksijen tankında, borulardaki gazın boşaltımı sırasında sıkışmadan kaynaklandığı sanılan küçük çaplı patlama meydana geldi, sonrasında ise yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen çok sayıda itfaiye ekibi yangına müdahale ederken, acil sağlık görevlileri de yoğun bakım ünitesindeki çoğunluğu hamile olan hastayı ambulanslarla başka hastanelere tahliye etti. Hastanede paniğe neden olan yangın, ekiplerin müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangında şans eseri yaralanan olmazken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 
 

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 23:04

Etiketler : Şanlıurfada    Doğum    Hastanesinin    Bahçesinde    Patlama    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3784
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN