Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tepki Gösterirken Bayıldı

Tepki Gösterirken Bayıldı
Balıkesir’in Manyas İlçesi’nde, belediye ekiplerinin sokak hayvanlarını uyuşturucu iğne kullanarak toplamasına tepki gösteren Sevim Baydar adlı kadın sinir krizi geçirdi.

 

Atatürk Anıtı önünde, Manyas Belediyesi ekiplerinin sokak hayvanlarını uyuşturucu iğne kullanarak topladığını gören Bölürceağaç Mahallesi’nde oturduğu bildirilen Sevim Baydar görevlilere tepki gösterdi.Tartışma sırasında sinir krizi geçiren Baydar, bir anda yere yıkıldı. Çevredeki esnaf ve vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri Baydar’a müdahale ederek sakinleşmesini sağladı. 
 
Manyas Belediye Başkanı CHP’li Tancan Barçin, böyle bir olayın meydana gelmesinden üzüntü duyduğunu belirterek, "Ben de bir veterinerim, sokak hayvanlarını barınağa götürüp, bakıyoruz. Sayıları her geçen gün artan başıboş hayvanlara karşı yapabileceğimiz başka bir şey yok, ekipler yakalamak için zorunlu olarak hayvanları uyuşturuyorlar. Başka türlü yakalanmaları mümkün olmuyor,hayvansever vatandaşlarımızdan bu konuda bize yardımcı olmalarını bekliyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 17:20

Etiketler : Sokak    Hayvanlarının    Toplanmasına    Tepki    Gösterirken    Bayıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1762
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN