Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İki Kulüpten Stat İptaline Ortak Tepki

İki Kulüpten Stat İptaline Ortak Tepki
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava üzerine Ankara 18. İdari Mahkemesi'nin Karşıyaka ve Göztepe'ye yapılması planlanan 15'er bin kişilik iki stadın ihalesini iptal etmesine taraftarlar ortak tepki gösterdi.

 

Yıllardır stat özlemi içinde olan Göztepe ve Karşıyakalı futbolseverler, iptal kararıyla şok yaşarken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na sert tepki gösterdiler. Göztepeliler, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda devam eden kıyı tasarım çalışmalarını kapatan bariyerlere spreylerle, 'O stat olacak. Kocaoğlu sözünü tut' yazısı yazarken, belediye ekipleri sabah yazıları siyah boya ile kapattı.
 
 
Karşıyakalılar da hayalini kurdukları stadın engellenmesine sessiz kalmadı. Yeşil-kırmızılıların da Bostanlı sahilindeki duvarla spreylerle tepki yazıları yazdığı bildirildi. Stat ihalelerinin iptali sosyal medyada da büyük yankı buldu. Her iki takımı taraftarları Başkan Kocaoğlu'nu mesaj yağmuruna tuttu. Sosyal medyada yapılan eleştirilerde de 'İzmir'i her yağmurda sel basarken sesi çıkmayan Kocaoğlu, stadımız söz konusu olduğunda gürlüyor. O statlar tüm engellemelere karşı yapılacak. Göz-Göz-Kaf-Kaf omuz omuza verip statlarını alacak. Tebrikler başkan, yine engellemeyi başardınız' şeklinde ifadeler kullanıldı.
 

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 16:28

Etiketler : haber    haberler    göztepe    karşıyaka    izmir    büyükşehir    stat iptali    İki Kulüpten Stat İptaline Ortak Tepki    kanalben    ben tv       


Yorumlar

4645
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN