Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


6 Aylık Cenini Bekçi Köpeği Buldu

6 Aylık Cenini Bekçi Köpeği Buldu
Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi’nde kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından ormanlık alana bırakılan 6 aylık erkek bebek ceninini bekçi köpeği buldu. Polis, ceninin anne ve babasının kim olduğunu belirlemek için geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

Olay, Atatürk Mahallesi Kazak Gölü mevkiindeki ormanlık alanda meydana geldi. İddiaya göre, bekçi köpeği, ormanlık alanda bulduğu cenini, dişlerinin arasına alarak sahibinin bulunduğu Çavuşoğlu Çiftliği’nin bahçesine getirdi ve havlayarak sahiplerinin dikkatini çekti. Çiftlik sahiplerinden Tuncay Çavuş ise gördüğü manzara karşısında şoke oldu ve durumu hemen polise bildirdi. Gelen polis ekipleri ceninin başında açılma olduğunu belirledi. Açılmanın köpeğin taşıması sırasında olduğunun üzerinde duruldu.
 
OTOPSİYE GÖNDERİLDİ
 
Yapılan incelemede, ceninin erkek ve 6 aylık olduğu belirlendi. Nöbetçi Cumhuriyet savcısı ve polisin yaptığı incelemenin ardından cenin, otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
 
Polis, olayın sorumlularını bulmak için olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Ceninin anne ve babasının kim olduğunun belirlenmesi için başlatılan çalışma sürüyor.

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 15:56

Etiketler : Ormanlık    Alana    Bırakılan    Aylık    Cenini    Bekçi    Köpeği    Buldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5385
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN