Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kayseri’de 3 Kişi Hastaneye Kaldırıldı

Kayseri’de 3 Kişi Hastaneye Kaldırıldı
Kayseri’de son 24 saatte öksürük ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye giden 3 kişi, H1N1 virüsü (domuz gribi) şüphesiyle tedavi altına alındı.

 

Merkez Melikgazi İlçesi Esentepe Mahallesi’nde oturan 54 yaşındaki Alaaddin K. ile eşi Paşahanım K. yüksek ateş ve öksürük şikayetiyle, dün akşam Kayseri Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ne başvurdu. Burada yapılan tetkiklerin ardından çift, domuz gribi şüphesiyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi. Çift, uzman doktorlar tarafından tedavisi tamamlandıktan sonra, H1N1 virüsü rastlanmadığı gerekçesiyle taburcu edildi.
 
Yahyalı İlçesi’nde oturan 20 yaşındaki Abdurrahman Ö. de bu sabah saatlerinde yüksek ateş şikayetiyle, Yahyalı Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Doktorlar tarafından durumu değerlendiren Abdurrahman Ö., H1N1 virüsü kaptığı şüphesiyle, özel donanımlı ambulans ve özel kıyafetli sağlık personeliyle, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanenin acil bölümündeki Resüsitasyon odasında karantinaya alınan gencin tedavisi sürüyor.

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 14:48

Etiketler : Kayseride    Kişi    Domuz    Gribi    Şüphesiyle    Hastaneye    Kaldırıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3906
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN