Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hediyeler Dağıtıldı

Hediyeler Dağıtıldı
Aydem/Gediz Elektrik tarafından gerçekleştirilen “Bilgi Güncelleme Kampanyası" çekilişi sonucunda hediyeler sahiplerini buldu.

 

 
Aydem/Gediz Elektrik tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Bilgi Güncelleme Kampanyası" çekilişi, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi. Talihliler; Aydem/Gediz Elektrik Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Yaşar Baydaş ve Konak Bölge Sorumlusu Mustafa Alaybeyoğlu’nun katıldığı, törenle hediyelerini Konak Müşteri İlişkileri Merkezi’nde aldı. Törende İzmirli talihlilere bir adet LD TV, Notebook, cep telefonu, dijital fotoğraf makineleri verildi.
 
Aydem/Gediz Elektrik Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Yaşar Baydaş, "Bu gibi kampanyaların şirket ile müşteri arasında iletişim aracı olduğunu düşünüyor, ailemizin en önemli unsurlarından birisi olan müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Bu tür kampanyalarımız devam edecek" dedi.
 
Çekilişe katılıp bilgisini güncelleyen müşteriler, kısa zamanda uygulamaya koyulacak birçok hizmet ve fırsattan ücretsiz yararlanabilecek.
 
 

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 12:43

Etiketler : Hediyeler    Dağıtıldı    Bölge   


Yorumlar

4568
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN