Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ölümden Ranta Denetim Engeli

Ölümden Ranta Denetim Engeli
İzmir'de polis tarafından yapılan, standart dışı can yeleği operasyonu etkili oldu. Her gün esnaf tarafından satılmak üzere dükkanların önüne yığılan can yelekleri ve şambrel can simitlerinin kaldırıldığı dikkat çekti.

 

Polisin kaçak can yeleği üretilen atölyelere yaptığı baskınlar ve standart dışı bu 'ölüm yelekleri'ne el konulmasının etkisi, hemen fark edildi.
 
Basmane semti Fevzi Paşa Bulvarı'nda daha önce çok sayıda can yeleği ve şambrel can simidi satılan işyerlerinin önüne, operasyonların sonrasında bir tanesinin bile konulmadığı dikkat çekti. İzmirliler, standart dışı can yeleklerine yönelik polis ve zabıtanın operasyonlarını desteklediklerini belirterek, denetimler artıkça ölümlerin de azalacağını dile getirdi. 
 
Öte yandan Basmane Oteller Sokağı'nda umuda yolculuk hazırlığı yapan, içlerinde çocukların da bulunduğu ailelerin, kaldıkları otellerden ayrılırken yanlarında gtürdükleri siyah poşetlerin içinde can yelekleri taşıdıkları da dikkat çekti.
 

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 12:40

Etiketler : haber    haberler    izmir    can yeleği    denetim    Ölümden Ranta Denetim Engeli    mülteci    kanalben    ben tv       


Yorumlar

9409
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN