Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''İkinci Yarıda İşimiz Daha Zor''

''İkinci Yarıda İşimiz Daha Zor''
Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta ilk yarıyı 6 puan farkla lider tamamlayan Manisaspor’un Antalya kampı sürerken, takım kaptanı Erdi Öner, "İkinci yarıda işimiz daha zor" dedi. Futbolda önde gitmenin dezavantaj olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, zirvede yer almanın kendilerini hedef takım haline getirdiğini belirterek, "Bu aşamada rakiplerimizin ne yaptığından öte, bizim ne yapacağımız önemli.

 

Manisaspor’un gerçek bir kolej takımı olduğunu, birbirine inanan ve güvenen futbolcular arasında hiçbir sorun bulunmadığını sözlerine ekleyen deneyimli futbolcu yaşanan ekonomik sıkıntıya da değinerek, "Bu problemler sadece bizde değil, pek çok kulüpte yaşanıyor. Yöneticiler ve teknik heyet sorunları çözmek için ellerinden geleni yapıyor.  Sıkıntı her zaman olabilir. Önemli olan, böyle dönemlerde kenetlenip başarıya ulaşmak" ifadesini kullandı. Futbolun seyirciyle güzel olduğunu dile getiren Erdi, ikinci yarıda taraftarlardan daha fazla destek beklediklerini söyledi.
 
 

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 12:20

Etiketler : Manisaspor    Kaptanı    Erdi    Öner    İkinci    Yarıda    İşimiz    Daha    Zor    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7154
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN