Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuhuş Yaptıran Şüpheli Tutuklandı

Fuhuş Yaptıran Şüpheli Tutuklandı
Adana'da 29 yaşındaki Azerbaycanlı V.K.’ya fuhuş yaptırdığı iddia edilen 34 yaşındaki Ahmet A. tutuklandı.

 

Türkiye’ye çalışmaya gelen V.K., Azerbaycan’da bıraktığı 2 çocuğunu getirmek için gerekli olan 4 bin 500 doları bulamayınca Seyhan İlçesi’nde oturan Ahmet A.’dan yardım istedi. Genç kadına yardım edebileceğini söyleyen Ahmet A., iddiaya göre onu erkeklere pazarlamaya başladı. V.K.’ya geceliği 100 lira ile 1000 lira arasında fuhuş yaptırıldığını haber alan polis, önceki gün operasyon gerçekleştirdi. Ahmet A.’ya telefonla ulaşan ekipler, müşteri gibi konuşup 260 lira karşılığında anlaştı. Sivil polis verilen adresi gidip önceden seri numaraları alınmış parayı ödediği Ahmet A.’yı gözaltına aldı. V.K. ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.
 
Genç kadın, bir süre önce çalışmak için Türkiye’ye geldiğini belirterek, "Memlekette 2 çocuğum kaldı. Burada çalışıp onların vize ve diğer işlemleri için lazım olan 4 bin 500 doları biriktirip çocuklarımı yanıma alacaktım. Ancak bir türlü bu parayı biriktirecek bir iş bulamadım, sonra Ahmet ile tanıştım, Ahmet bana ’fuhuş yaparsan bu para birikir’ diye teklifte bulundu ben de çocuklarımı çok özlediğim için onları yanıma getirmek için kabul ettim" dediği öğrenildi.
 
Ahmet A. ise V.K.’yı zorlamadığını kendi isteğiyle fuhuş yaptığını ileri sürdü. Azeri V.K. sınır dışı edilmek üzere Adana İl Göçler İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edilirken Ahmet A. ise sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 11:56

Etiketler : Azerbaycanlı    Kadına    Fuhuş    Yaptıran    Şüpheli    Tutuklandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2343
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN