Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fırtına Ve Yağmur Etkili Oldu

Fırtına Ve Yağmur Etkili Oldu
Çanakkale’de gece yarısı başlayan lodos, ada seferlerini olumsuz etkilerken, sabah aniden başlayan sağanak yağmur ise kentte yaşayanlara zor anlar yaşattı.

 

Meteorolojinin yaptığı uyarılar sonrası kuvvetli lodos, Çanakkale’de gece yarısından itibaren etkili olmaya başladı. Gökçeada’dan Kabatepe’ye saat 07.00 ve Bozcaada’dan Geyikli’ye saat 07.30 seferleri, fırtına nedeniyle yapılamadı. Ayrıca, Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. tarafından Kabatepe’den Gökçeada’ya saat 10.00 ve Geyikli’den Bozcaada’ya saat 10.00 seferlerinin de fırtına nedeniyle yapılamayacağı duyuruldu. Yine Çardak-Lapseki arasındaki feribot seferleri de saat 01.00’den itibaren sabaha kadar yapılamadı. Lapseki-Gelibolu, Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir arasındaki feribot seferlerinde herhangi bir aksama yaşanmadı.
 
LODOS BİTİRKEN YAĞMUR BAŞLADI
 
Sabaha dek etkili olan lodos fırtınası saat 08.30’da aniden bastıran kuvvetli sağanak yağmurla etkisini yitirdi. Ancak yağmur, okula gitmek üzere evlerinden çıkan öğrenciler ile işlerine gitmek için yollara koyulan vatandaşlara zor anlar yaşattı. Sağanak yağış, kısa sürede bazı caddelerde su birikintisine neden oldu.
 

Yayın Tarihi : 07.01.2016 : 10:22

Etiketler : Çanakkalede    Fırtına    Yağmur    Etkili    Oldu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7923
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN