Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başbakan Talimat Verdi

Başbakan Talimat Verdi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz’ı telefonla arayarak, şehit uzman çavuş Nuh Özdemir’in baba evinin yeniden yapılması için çalışmaların biran önce başlatılmasını istedi. Bunun üzerine belediye ekipleri bugün çalışmalara başladı.

 

 
Diyarbakır’ın Sur ilçesindeki operasyonda şehit düşen 26 yaşındaki Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in Ordu’nun Akkuş İlçesi’ndeki baba evinin yeniden yapılması için çalışmalar başladı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, dün şehidin evini yeniden yapacaklarını açıklamasının ardından bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisini aradığını belirterek, "Sayın Başbakanımız bana evin yeniden yapılması konusundaki çalışmaları hızlandırmamı ve aileye gerekli her türlü desteğin verilmesi talimatını verdi" dedi.
 
Başkan Yılmaz ayrıca sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada da, "Diyarbakır-Sur’da şehit düşen evladımız Nuh Özdemir’in babaocağının fotoğraflarını basın yoluyla görünce, evin yeniden yapılması için talimat vermiştim. Bugün, Fen İşleri Daire Başkanımız, Ulaşım Daire Başkanımız ve mühendislerimiz şehidimizin baba evinin yeniden yapılacağı alanda incelemelerde bulundular. En kısa sürede inşaata başlayacağız. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, ailesi ve milletimize başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

Yayın Tarihi : 06.01.2016 : 17:37

Etiketler : Şehit    Uzman    Çavuşun    Baba    Evi    İçin    Başbakan    Talimat    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5597
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN