Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’de Balcı Aday

CHP’de Balcı Aday
CHP Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Nurşen Balcı, CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı’na aday oldu. Balcı’ya Konak, Karşıyaka, Karabağlar ve Bergamalı kadın delegeler destek verdi.

 

 
CHP İzmir İl Kadın Kolları kongresi önümüzdeki cumartesi günü saat 10.00’da Kültürpark İzmir Sanat’ta yapacak.
 
1 Kasım seçimlerinde İzmir’de milletvekili adayı olan Sibel Parmaksız ile KADER ve Eşit Yaşam Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği yapan Tansel Namlıses’in ardından Karşıyaka Meclis Üyesi Nurşen Balcı da adaylığını açıkladı. Biyolog olan Balcı, 2012 yılında altı ay süreyle bu görevi yapmıştı.
 
Balcı’nın, partisinin İzmir İl Başkanlığı’nda düzenlediği adaylık açıklamasına Karşıyaka, Konak, Karabağlar, Bergama kadın kolları başkanları katıldı. Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım da adaylık açıklamasında hazır bulundu. Balcı, “CHP’li kadınlar olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Seçimlerde nasıl kapı kapı dolaşarak partimize oy istediysek partimizin tüm üyeleriyle birlik ve beraberlik içinde ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.
 
Bu görevi yapabilecek bilgi ve enerjiye sahibiz. İlçe kadın kollarından gelen yoğun istek üzerine aday oldum. Beni tanıyanlar bilirler ki CHP benim babamdan devralıp çocuğuma bırakacağım en güzel mirastır" dedi.

Yayın Tarihi : 06.01.2016 : 14:07

Etiketler : Chpde    Balcı    Aday    Bölge   


Yorumlar

3408
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN