Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir Futbol Masalı...

Bir Futbol Masalı...
Amatör Ligden, Premier Lig’e...

 

 
Randell Williams 19 yaşında. İngiltere’de yaşanan bir futbol masalının kahramanı. Williams İngiltere amatör ligin de top koştururken kendisini birden bire Premier Lig’de buldu.
 
Randell Williams, Essex Amatör Ligi’nde Tower Harnlets takımında forma giyiyordu. Zevk için top koşturan, maç sonrası soyunma odasında susuzluğunu şişelerce bira içerek gideren futbolculardan biriydi. 19 yaşının verdiği enerji ve diriplingleriyle takımının yıldızıydı.
 
Kanat oyuncu olan Williams’ı izleyenlerden biri Premier Lig takımlarından Crystal Palace’ın antrenörü Alan Pardew’e bahseder. Pardew gider, genç futbolcuyu bir özel maçta izler, yeteneğini görür. Kendisini deneme antrenmanına çağırır. Williams, Crystal Palace ile çıktığı antrenmanlarda da göz doldurur ve profesyonel futbolculara ayak uydurur.
 
Genç futbolcunun başarılı performansı sonrası Crystal Palace ile sezon sonuna kadar mukavele imzaladı. Anlaşmaya uzatma opsiyonu da kounuldu.
 
Rahat, çocuksu tavırlarıyla da dikkati çeken Randell Williams, yeni kulübünün internet sitesinde yayınlanan röportajda şöyle diyor:
 
"Antrenör beni Crawley Town ile oynadığımız maçta izledi. O maçta günümdeydim. Bire birde rakibi ekarte etmeyi ve diriplingi seviyorum. Tabii ki öğrenmem gereken çok şey var. Dokuz küme birden atlayarak 10. ligden Premier Lige çıkmak müthiş bir olay. Umarım başarılı olurum."

Yayın Tarihi : 06.01.2016 : 13:57

Etiketler : Bir    Futbol    Masalı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3420
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN