Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vatandaş Çamura Batıyor

Vatandaş Çamura Batıyor
Mersin Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde (MEŞOT) yazıhane kira fiyatlarının yüksek olduğunu öne süren firmaların boykotu yüzünden, yolcular sağanak yağış nedeniyle çamur deryasına dönen boş arazilerde otobüslere binmek zorunda kalıyor.

 

MEŞOT’un 3 yıllık işletme hakkını 20 milyon liraya alan Şimşek Grubu ile yıllık 96 bin TL’yi bulan yazıhane fiyatlarını boykot eden otobüs firmaların anlaşamaması yolcuları kış günü perişan etti. Sokak aralarında otobüse binip inen yolcular, sağanak yağış nedeniyle çamur deryasına dönen alanda zor anlar yaşıyor. Açık alanda otobüs bekleyen yolcular yağmurla birlikte soğuk havadan da olumsuz yönde etkileniyor. Büyük zorluk çeken yolcular, Vali Özdemir Çakacak ve Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Burhanettin Kocamaz’ı göreve çağırdı.
 
YAĞMURDA REZİL OLUYORUZ
 
Otogar yerine boş alana indirilmesine isyan eden yolculardan Arzu Boğuşkan, "Mersin’e uzun süredir gelmiyordum. Otogar diye beni bu arazide indirdiler. Otobüsten inince üşüdüm, soğuk, rezalet, her yer çamur. Akşam olsa burası çok korkutucu. Servis yok, bizi alan yok. Tam bir rezalet" dedi.
 
Yaşanan krizin herkesi etkilediğini belirten otobüs şoförü İlhan Çağlayan ise, "Vatandaş da rezil biz de reziliz. Çamurun içinde perişan olduk. İnsanlar burayı bulamıyor, geç kalanlar oluyor. Yetkililerden biran önce problemi çözmelerini istiyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 06.01.2016 : 11:36

Etiketler : Otogarda    Firmalar    Anlaşamıyor    Vatandaş    Çamura    Batıyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8338
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN