Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’ya KKTC’den Misafir Geldi

Karşıyaka’ya KKTC’den Misafir Geldi
İzmir’de incelemelerde bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Girne Belediye Meclis Üyeleri, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı da ziyaret etti. 8 kişilik heyet, belediyenin Basın- Yayın- Halkla İlişkiler çalışmaları ve AB Projeleri hakkında bilgi aldı.

 

 
Karşıyaka Belediyesi’nin KKTC’deki kardeş şehri Girne Belediyesi, İzmir’deki yerel yönetim çalışmalarını yerinde incelemek üzere 8 meclis üyesini kente gönderdi. Hafta sonuna kadar İzmir’de kalacak olan heyet üyeleri ilk olarak Karşıyaka Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediyenin Basın Yayın Halkla İlişkiler ve sosyal medya çalışmaları hakkında bilgi alan üyeler, Karşıyaka’nın AB projeleri ile sosyal sorumluluk çalışmalarına da büyük ilgi gösterdi. Heyet, Perşembe günü, Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde konser de izleyecek.
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin hem İzmir hem de Türkiye için önemine değinen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Oradaki kardeşlerimizle iyi ilişkileri geliştirmek, dostlukları pekiştirmek son derece anlamlı. Biz bir bütünün parçalarıyız ve aramızdaki samimiyetin ömür boyu süreceğine inanıyorum. Biz de Girne’ye gittiğimizde çok iyi ağırlandık ve uğurlandık. İki kardeş kentin dostluk bağlarının gelişerek sürmesini diliyorum" dedi.
 
Girne Belediyesi Meclis Üyeleri de Karşıyaka’da bulunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi ve gösterilen ilgiden dolayı Başkan Akpınar’a teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 06.01.2016 : 11:34

Etiketler : Karşıyakaya    Kktcden    Misafir    Geldi    Bölge   


Yorumlar

9185
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN