Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vali’nin Şemsiyesini Yardımcısı Tuttu

Vali’nin Şemsiyesini Yardımcısı Tuttu
Düzce’nin kuş cenneti Efteni Doğal Hayatı Koruma ve Milli Parklar sahasında, yaban hayvanları için yem bırakıldı. Yağmur altında yapılan yemleme çalışmasında Vali Yardımcısı Salih Karabulut, Vali Ali Fidan’a şemsiye tuttu.

 

 
Gölyaka İlçesi’ndeki Efteni Doğal Hayatı Koruma ve Milli Parklar sahasında kar nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan yaban hayvanları için yemleme yapıldı. Göl kıyısında yağmur altında yapılan yemleme çalışmasına Vali Ali Fidan, Vali Yardımcısı Salih Karabulut ve İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz de katıldı. Yemleme yapılacak alana girerken çizmelerini giyen Vali Ali Fidan’a bu sırada koruması şemsiye tuttu. Sahada belirlenen alanlara kuşlar için buğday atılırken bu kez Vali Yardımcısı Salih Karabulut’un kendi şemsiyesini açıp Vali Ali Fidan’ı yağmurdan korumaya çalışması dikkat çekti. Bu sırada Vali Ali Fidan’ın koruması, elinde kapalı tuttuğu şemsiye ile arkada bekledi. Sahaya diğer hayvanlar için de saman ve yonca bırakıldı.
 
Vali Ali Fidan, kent merkezinde kar kalınlığının 46 santimetreye kadar çıktığını, dolayısıyla yüksek yerlerde daha fazla yağan karın yaban hayvanlarının yaşamını zorlaştırdığını söyledi. Vali Fidan, "Efteni Gölü’nde 150 çeşit kuş türü var. Kar örtüsünden dolayı beslenme zorluğu çeken hayvanlar için yemleme yaptık. Yaban hayvanlarını karda kışta aç bırakmayalım istedik" dedi.

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 17:02

Etiketler : Valinin    Şemsiyesini    Yardımcısı    Tuttu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4243
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN