Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Meteoroloji Uyardı: Kuvvetli Fırtına Geliyor

Meteoroloji Uyardı: Kuvvetli Fırtına Geliyor
Meteoroloji'den yapılan açıklamada ayrıca yurdun Kuzey Ege bölgesinde kuvvetli fırtına beklendiği belirtildi. Peki yağışlı hava ne kadar sürecek? İşte cevabı...

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi'nin doğusunda kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu.
Meteoroloji'den yapılan açıklamada hala bölgede etkili olan yağışların özellikle İstanbul'un Anadolu yakasında kuvvetli yağışlara dönüşeceği belirtildi. Kuvvetli yağışlar nedeniyle ani sel, su baskını, ulaşımda aksamalar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyarı yapılan açıklama şöyle: "Halen bölgemizin doğusunda devam eden yağışların İstanbul Anadolu yakası (Tuzla, Kartal, Pendik, Sultanbeyli ilçeleri) ile Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ani sel, su baskını, ulaşımda aksamalar vb.) ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir" 
 
KUZEY EGE'DE 'KUVVETLİ FIRTINA' BEKLENİYOR
 
Meteoroloji'den yapılan açıklamada ayrıca yurdun Kuzey Ege bölgesinde kuvvetli fırtına beklendiği belirtildi. Açıklamada kuvvetli fırtınanın Kuzey Ege'de çarşamba günü etkili olmasının beklendiği ifade edilerek şöyle denildi: "Kuzey Ege'de çarşamba günü güney ve güneybatı yönlerden esmekte olan rüzgarın öğle saatlerinden sonra etkisini artırarak 7 ila 9 kuvvetinde (60-90 km/s) kuvvetli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor. Fırtınanın perşembe günü öğle saatlerinde etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor"
 
İzmir için 5 günlük hava tahmini:
 
 

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 16:06

Etiketler : haber    haberler    meteoroloji    ege    fırtına    yağmur    hava durumu    izmir    ben tv    kanalben       


Yorumlar

9796
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN