Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kiralık Otomobil Cinayetine 4 Tutuklama

Kiralık Otomobil Cinayetine 4 Tutuklama
Bursa’da, kiraladığı otomobilini geri vermediği iddiasıyla 26 yaşındaki Gökhan Şen’i, bıçaklayarak öldürdüğü öne sürülen araç sahibi 23 yeşındaki Volkan Beysülen, arkadaşı 23 yaşındaki Ömer Gürlemez ve kavgaya karışan iki kişi tutuklandı.

 

 
Bursa’da araç kiralama işi yapan Volkan Beysülen arkadaşları Ömer Gürlemez, H.C. ve İ.A. ile geçen pazar akşamı gezerken, üç ay önce Gökhan Şen’e kiraya verdiği ve geri getirilmeyen otomobilini gördü. Volkan Beysülen, otomobili kullanan Ş.K.’ye aracın kendisine ait olduğunu söyledi. Ş.K.’nin, "Ben bu aracı Gökhan Şen’den emanet aldım" demesi üzerine Beysülen ve üç arkadaşı aynı otomobile binerek Gökhan Şen’in, arkadaşı ile birlikte kaldığı Demirkapı Mahallesi’ndeki evine gitti.
 
İddiaya göre burada dışarı çağırdıkları Gökhan Şen ile tartışan Volkan Beysülen ve arkadaşı Şen’i sırtından, göğsünden ve başından bıçaklayarak öldürdü. Olay sonrası kaçan ve polis tarafından cinayette kullandıkları 2 bıçakla yakalanan Volkan Beysülen ile Ömer Gürlemez suçlarını itiraf etti. Polis olaya karışan H.C. ile İ.A.’yı da yakaladı.
 
Emniyet Müdürlüğü’nde sorgulamaları tamamlanan Volkan Beysülen ile Ömer Gürlemez ve H.C. ile İ.A. ’Adam öldürmek’ suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 13:14

Etiketler : Kiralık    Otomobil    Cinayetine    Tutuklama    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6671
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN