Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova’da Eğitimin Yaşı Yok

Bornova’da Eğitimin Yaşı Yok
Bornova Belediyesi Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi’nde, Popüler Bilim Kulüpleri eğitimlerine katılan çocuklar ile "Temel Becerileri Geliştirme ve İleri Okuryazarlık" eğitimlerini başarıyla tamamlayan kadınlar, sertifikalarını aldı.

 

 
Bornova Belediyesi Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi’nde verilen 2015 yılı Popüler Bilim Kulüpleri eğitimleri tamamlandı. Astronomi, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Fosil Bilim Bilim Kulüpleri’nde eğitim alan 159 öğrenci, katılım belgelerini Başkan Olgun Atila’nın elinden aldı.
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ege Üniversitesi ile işbirliği içerisinde yürütülen Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında eğitimlere destek veren ve bu sene ilk kez İletişim Becerileri Programı’nı uygulayan 30 toplum gönüllüsü üniversiteli gence de teşekkür belgeleri verildi. Törende ayrıca "Temel Becerileri Geliştirme ve İleri Okuryazarlık" eğitimlerini başarı ile tamamlayan 6 kadına da belgelerini yine Başkan Olgun Atila verdi.
 
Hem belediye çalışanlarına hem de vatandaşlara yönelik pek çok eğitim ve kurs düzenlediklerini anlatan Başkan Atila, “En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır. Bornova Belediyesi olarak bu bilinçle çalışyoruz" diye konuştu.
 
EĞİTİMLER SÜRECEK
 
Bornova Belediyesi Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi’nde 2016 yılı eğitimlerine 1-5 Şubat 2016 tarihleri boyunca yapılacak Yenilenebilir Enerji Şubat Bilim Kampı ile başlanacak, 24 Şubat 2016 tarihinde Popüler Bilim Kulüpleri Bahar Dönem ile devam edilecek.

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 12:18

Etiketler : Bornovada    Eğitimin    Yaşı    Yok    Bölge   


Yorumlar

5629
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN