Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tokat’ta Askıda Kıyafet Uygulaması

Tokat’ta Askıda Kıyafet Uygulaması
Tokat Belediyesi’nin organizasyonuyla ihtiyaç sahipleri için kent meydanında ’Askıda giysi’ uygulaması başlatıldı.

 

 
Tokat Belediyesi tarafından kış ayı dolayısıyla yardıma muhtaçlar için, ’Dolabında durmasın, getirin buraya asın, ihtiyacı olan alsın’ sloganı kapsamında çalışma başlatıldı. Başlatılan çalışma kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda stant oluşturuldu. Oluşturulan standa bazı kişilerin evlerinde kullanmadıkları sıfır ve ikinci el elbiseler getirildi. Getirilen elbiseler standın üzerindeki askılıklara asıldı. Ayrıca ayakkabılar da burada bir bölüme konuldu.
 
"BİZ HİÇ KARIŞMIYORUZ"
 
Standın açılışını yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bölgede son 1 haftada olumsuz kış koşullarının yoğun sürdüğünü belirterek, şöyle dedi:
 
"Sosyal paylaşmayla alakalı neler yapabilirizi düşünürken aslında İstanbul’da da uygulanmış bir çalışmadan esinlenerek bizde Tokat’ta paylaşmayı ortaya çıkarmak, iyiliği ortaya koymak, insanların birbirlerine yardım etmesini sağlamak için bir çalışma başlattık. Burada ihtiyacı olan insanlar gelip şu anda arkada oluşturduğumuz platformda özellikle giyecek anlamında her türlü ihtiyaçlarını giderebilsin istiyoruz. Buraya insanlar evindeki çok eski olmayan eşyasını getirip asıyor, aynı şekilde ihtiyacı olanlar da geliyor, beğenip alıyor."

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 11:26

Etiketler : Tokatta    Askıda    Kıyafet    Uygulaması    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5206
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN