Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hastaneye Çocuk Parkı

Hastaneye Çocuk Parkı
Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesine minik ziyaretçiler için Çocuk Parkı yapıldı.

 

 
Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi EAH çalışanları, muayeneye gelen çocuk hastaları ve çocuklarını evde bırakamayıp hastaneye gelirken onları da yanında getirmek zorunda olan hastaları için bir oyun parkı yaptı. Böylece çocuklar hastane koridorlarında geçirdikleri bekleme sürelerini parkta oynayarak geçirebilecek.
 
Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi EAH Yöneticisi Uzm. Dr. Enver Yalnız “Hastalarımızın talebiyle ortaya çıkan projeyi Hastane Otelcilik Müdürlüğümüz koordinasyonunda hayata geçirdik. Konak Belediyesi’nin destekleriyle oyun parkımızı çocuklarımızın aktif kullanımına açtık. Çocukların artık hastane ortamında sıkılmadan zaman geçirdiklerini gözlemliyoruz. duyuyoruz. Onların hastane ortamından uzaklaşıp oynayıp eğlendiklerini görmek hepimizi mutlu ediyor" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 11:29

Etiketler : Hastaneye    Çocuk    Parkı    Bölge   


Yorumlar

6012




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN