Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Van Sokaklarında Snowboard Yaptı

Van Sokaklarında Snowboard Yaptı
Van’da yarım metre kar yağmasını fırsat bilen kaporta ustası yarı profesyonel snowboardcu Eray Ergenoğlu sokaklarda meraklı bakışlar arasında snowboard yaptı.

 

 
Van’da 2 gün boyunca etkili olan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilerken, kar kalınlığının yarım metreyi aştığı Van’da bnu keyifli hale getirenler de oldu. Kar yağışını fırsat bilen kaporta ustası yarı profesyonel snowboardcu Eray Ergenoğlu’da kıyafetlerini giyip karlı sokaklarda meraklı bakışlar arasında snowboard yaptı. Bir aracın kendisini çekmesiyle Van sokaklarını gezen Ergenoğlu bazen yokuş aşağı bir sokakta artistik hareketler yapmayı da ihmal etmedi. Spor yapmanın kendisi için bir yaşam tarzı olduğunu söyleyen 28 yaşındaki Eray Ergenoğlu, şöyle dedi:
 
"Kar yağışından önce snowboard yapmak için kayak merkezine gidiyordum. Bu kar yağışının ardından ’Neden sadece kayak merkezinde kayıyorum’ dedim ve sokaklara çıktım. Sokaklarda snowboard yapmak gerçekten çok zevkli. Görenler bazen alkışlıyor ve dikkatli gözlerle bakıyorlar. Bu da benim hoşuma gidiyor. Van’ın kar sporu için inanılmaz büyük bir potansiyeli var. Van’ın sporla anılmasını istiyorum."

Yayın Tarihi : 05.01.2016 : 10:57

Etiketler : Van    Sokaklarında    Snowboard    Yaptı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2164




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN