Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Korkutan Yangın

Korkutan Yangın
Gaziosmanpaşa’da, Akşemsettin Bulvarı’nda bulunan TOKİ Konutları’nda, 8 katlı B1.2 Blok’un girişindeki elektrik panosunda yangın çıktı. Alevler asansör boşluğundan çatı katına kadar çıkınca, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Dumandan etkilenen biri çocuk 3 kişiye olay yerindeki ambulansta ilk müdahale yapıldı.

 

Yangın, saat 21.00 sıralarında çıktı. Bina sakinlerinden alınan bilgiye göre, elektrik panosunda çıkan yangın sonucu alevler asansör boşluğundan çatı katına kadar ulaştı. Kısa sürede büyüyen alevler binanın çatısını sardı. Bina sakinleri durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine Eyüp, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Bayrampaşa, Kağıthane, Şişli, Bağcılar ve Bakırköy itfaiye ekipleri gelerek yangına dört koldan müdahale etti.
 
BİRİ ÇOCUK 3 KİŞİ DUMANDAN ETKİLENDİ
 
Yangın sırasında bazı apartman sakinleri kendi imkanlarıyla binadan çıkarken, evinden çıkamayan bazı vatandaşları da itfaiyeciler yangın merdiveniyle indirdi.
 
Dumandan hafif etkilenen biri çocuk 3 kişiye ise olay yerinde hazır bekleyen ambulanslarda oksijen verildi.
 
Polis ekipleri de Akşemsettin Bulvarı’nı trafiğe kapatarak itfaiye ekiplerinin rahat çalışmasını sağladı.
 
Yangın, itfaiyenin uzun süren çalışması sonucu kontrol altına alındı. Ardından da soğutma çalışmaları başladı.
 
"TOKİ DAHA ÖNCE UYARILDI"
 
Yangının çıktığı binada oturan Erdoğan Akgün adlı vatandaş, "Elektrik sıkıntısı daha önce uyarıldı TOKİ’nin kendi yerine. Bize resmen ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor. Resmen burada milleti ölüme terk etti. Burası 8 katlı ve üç yıllık bina, bak ne hale geldi? Yangın alttan yukarı doğru çıktı. Elektrik tesisatının bağlı olduğu her yer yandı. Kaç kere şikayet ettik. Yaptığınız işin arkasında durun, ama durmadılar" diyerek tepki gösterdi.

Yayın Tarihi : 04.01.2016 : 23:51

Etiketler : Gaziosmanpaşada    Korkutan    Yangın    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6764
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN