Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Denizli’ye Mevsimin İlk Karı Düştü

Denizli’ye Mevsimin İlk Karı Düştü
Denizli’ye kış mevsiminin ilk karı yağdı. Çivril İlçesi ile Serinhisar İlçesi’nin Kocapınar Mahallesi’nde kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. Buzlanma nedeniyle Denizli’yi, Antalya bağlayan yolda ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 

 
Denizli’de kar yağışı gece saatlerinde yüksek kesimlerde başladı. Denizli- Antalya karayolu Cankurtaran Mevkisi’ne yolcu otobüsü, TIR, çekici gibi ağır tonajlı araçlar ile zincirsiz araçların geçişine izin verilmedi. Serinhisar İlçesi yakınlarında çok sayıda araç yolda kaldı. Çok sayıda maddi hasarlı trafik kazaları meydana geldi. Çameli İlçesi ile Muğla’nın Fethiye İlçesi’ni birbirine bağlayan karayolu ulaşıma bir süre kapandı. Ekiplerin yoğun çalışması sonucu yol 5 saatte ulaşıma açıldı.
 
Trafikte araçların geçişinin kontrollü sağlandığı Denizli- Antalya karayolunda karayolları ekiplerinin tuzlama ve kar küreme çalışması devam ediyor. Trafik polisleri, güvenlik noktalarında sürücülere dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunuyor. Etkili kar yağışı nedeniyle Çivril İlçesi’nde ve Serinhisar İlçesi’nin Kocapınar Mahallesi’nde okullar tatil edildi.

Yayın Tarihi : 04.01.2016 : 12:33

Etiketler : Denizliye    Mevsimin    İlk    Karı    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3423
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN