Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gençlerden Başkan Pekdaş’a Ziyaret

Gençlerden Başkan Pekdaş’a Ziyaret
CHP Konak İlçe Gençlik Kolları kongresini kazanan yeni yönetim kurulu Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı ziyaret etti. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Orçun Altanhan ve beraberindeki gençleri makamında ağırlayan Başkan Pekdaş, yeni seçilen yönetime başarılar diledi.

 

Gençlik yıllarının öğrenme ve biriktirme yılları olduğunu, bu sebeple iyi değerlendirilmesi gerektiğini dile getiren Başkan Pekdaş, gençlere hedeflerini büyük tutmalarını ancak sağlam adımlarla ilerlemelerini öğütleyerek "Biz de öğrenci hareketinin içinde yetiştik, kimlik bulduk, öğrendik. O zamanki arkadaşlarımızla hala görüşüyoruz. Türkiye’nin her yerinden birbirimize yardım ediyoruz. İnsanın demlenmesi için gereken bir zaman var ve bazı görevler için demlenmek önemlidir. Daha çok boyutlu bakabilmek, daha analitik düşünebilmek, orkestrada bir uyumlu ses olabilmek; bunlar hep gençlikte öğrenilecek şeyler. Hedefleriniz büyük olsun ama merdivenle çıkın. Asansör kolaydır, hemen çıkar ama küt diye yere çakılabilirsiniz. Ama basamak basamak çıkarsanız, başara başara küçük hedeflerle ilerlerseniz, büyük hedefinize sağlam adımlarla ulaşırsınız" dedi.
 
CHP Konak İlçe Gençlik Kolları adına Başkan Pekdaş’a çiçek veren İlçe Gençlik Kolları Başkanı Orçun Altanhan da, "Yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte iddialıyız. Konak ilçeyi gençler olarak biz taşıyacağız. Bilinçli bir gençlik hedefimiz var. Öncelikle birlikte yaşamı hep beraber kurmamız gerekiyor" dedi.

Yayın Tarihi : 03.01.2016 : 10:34


Yorumlar

9236
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN