Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''PKK’nın Amacı Kürtleri Dinsizleştirmek''

''PKK’nın Amacı Kürtleri Dinsizleştirmek''
Ağrı’da vatandaşlarla kahvaltıda bir araya gelen Vali Musa Işın, terör örgütü PKK’nın amacının Kürtleri dinsizleştirmek olduğunu bildirdi.

 

 
Vali Musa Işın, eşi Tuba Işın ile birlikte Cumhuriyet Mahallesinde vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi. Her hafta sonucu bir mahellede yurttaşlarla beraber olan Vali Musa Işın, bir süre sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Işın, yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
"Bu halk Müslüman, dindar, namusuna düşkün ve samimidir. Kürtlerin çok güzel meziyetleri var. Ama bunlar dünyada ve Türkiye’de Kürtler gaddardır imajı çizdiler. Bunu yapanlar Kürtlere düşmanlıktan başka hiçbir şey yapmamaktadırlar. PKK’nın projesinin amacı Kürtleri dinsizleştirmektir. Devlet olarak insanlarımızın huzurlu ve müreffeh bir hayat tarzını idame etmeleri için gayret gösteriyoruz. Sizler mutlu olursanız bizler de mutlu oluruz. Allah katletmeyi ve öldürmeyi, başkalarının namusuna el atmayı, başkasından haraç almayı, kimsenin malına ve mülküne tecavüz etmeyi yasaklamıştır. Adam öldürüyorlar, onun bunun malına tecavüz ediyorlar, kız ve erkek çocuklarını ayırt etmeksizin dağa götürüyorlar. Esnafı haraca bağlamış ve toplumu huzursuz etmişlerdi. Buradan iki kız çocuğunu dağa götürdüler. Lisede okuyan çocukları dağa götürüyorlar. Geçenlerde iki kişi geldi teslim oldu. Dağda boylarından büyük silahlar veriliyor bu çocuklara. Yazık günah değil mi onlara? Siz çocuklarınızı okumaları için bin bir türlü emekle büyütüyorsunuz ve bu insanlıktan çıkmış, canavarlaşmış anarşistler, gelip çocuklarınızı elinizden alıp götürüyor."

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 18:01

Etiketler : Ağrı    Valisi    Işın    Pkknın    Amacı    Kürtleri    Dinsizleştirmek    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2257
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN