Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuk Servisi Renklendi

Çocuk Servisi Renklendi
Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi Çocuk Servisi Kliniği, Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu’nun desteğiyle Çizgi Film Kahramanlarıyla renklendirildi.

 

 
Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi Çocuk Servisi Kliniği, Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu Eser Koruma Programı öğrencisi Özden Seda Akçay tarafından çizgi film karakterleri ile renklendirildi. Servis çalışanları tarafından seçilen resim ve çizgi film karakterlerinin çizimleri ise 15 yıldan beri hastanede temizlik personeli olarak çalışan Muharrem Karagöz tarafından yapıldı. Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Osman Himmetoğlu "Daha sıcak bir görünüme kavuşan Çocuk Servisimizde minik yavrularımızı bu sevdikleri çizgi film karakterleriyle karşılayacağız. Bu projeye hazırlanırken çalışanlarımızdan birinin çizim konusunda çok yetenekli olduğunu öğrendik ve bu yeteneği açığa çıkarma fırsatımız oldu. Hastanemizde 15 yıldır çalışan Muharrem Karagöz mesai dışındaki zamanlarında resimlerin ve karakterlerin çiziminde çok büyük bir katkı sağladı. Ege Üniversitesi öğrencisi Özden Seda Akçay’da bu çizimleri mükemmel bir şekilde renklendirdi" dedi.
 
Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Metin Artukoğlu ile akademisyenler Yrd. Doç. Dr. Sumru Eltez ve Öğr. Gör. Mustafa Çakalgöz hem hastaneyi ziyaret edip hem de öğrencilerinin çalışmalarını yerinde izledi.
 
 

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 13:51

Etiketler : Çocuk    Servisi    Renklendi    Bölge   


Yorumlar

3390
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN