Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Abant’ta Kar Keyfi

Abant’ta Kar Keyfi
Bolu’nun doğa harikalarından Abant Tabiat Parkı, yılbaşı tatilinde tatilcilerin akınına uğradı. Tatilciler, kar yağışı ile birlikte kartpostallık görüntülerin oluştuğu tabiat parkında yürüyüş yapıp faytonla gezerek doğanın keyfini çıkardı.

 

 
Çam ormanlarının arasındaki Abant, kar yağışı ile birlikte beyaz örtüyle kaplandı. Yağışın ardından güneşin yüzünü göstermesiyle tabiat parkında kartpostallık görüntüler büyüledi. Yılbaşı tatilinde otelleri dolduran tatilciler, beyaz güzelliğin keyfini çıkardı. Tatilcilerin kimisi göl etrafında yürüyüş yaparken, kimisi de faytonla göl turuna çıktı. Bazı tatilciler de yaylalarda kar üzerinde ata bindi. Çevre il ve ilçelerden günübirlik gelenler ise kar üzeride piknik yaptı. Bazıları, 70 santime ulaşan karın üzerinde çadır kurup gün boyu doğanın keyfini çıkardı.
 
BAŞBAKAN’IN ABANT’TA KALDIĞI İDDİASI
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da Abant’ta bulunan Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne ait Kartal Yuvası’nda tatil yaptığı iddia edildi. Kartal Yuvası, ziyaretçilere ve basın mensuplarının girişine kapatıldı. Girişteki görevliler, basın mensuplarının içeriye girmesine izin vermezken, görüntü alınmasını da istemedi.

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 13:33

Etiketler : Abantta    Kar    Keyfi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5220
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN