Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Güzelliğiniz İçin Tarçın

Güzelliğiniz İçin Tarçın
Son yıllarda özellikle cilt bakımı konusunda oldukça tercih edilir hale gelen tarçının cilt sağlığı için pek çok önemli faydası olduğunu biliyor muydunuz?

 

Tarçın son yıllarda özellikle cilt bakımı konusunda oldukça tercih edilir bir hale geldi. Cilt lekelerini ortadan kaldıran, akneleri tedavi edici özellikteki tarçının cilt sağlığınız için pek çok faydası bulunuyor.
 
 
Tarçının Cilt İçin Faydaları
 
- Ciltten ölü derinin atılmasını sağlıyor
- Düzenli kullanıldığında ciltteki sivilcelerin kısa sürede yok olmasını sağlıyor.
- Cildi nemlendirerek ferahlamasına yardımcı oluyor.
 
 
Kuru Ciltlere Özel Tarçın Maskesi
 
Özellikle sonbahar-kış mevsiminde kuruyan ciltlerden şikayet edenlerin yardımına da yine tarçın kürü koşuyor. 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı bal ve 1 çay kaşığı limon ile hazırlayacağınız kürü maske olarak cildinize uygulayarak parlak, canlı ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün.
 
 
Dolgun Dudaklara Kavuşmak İçin Tarçın
 
Herhangi bir plastik işlem uygulamadan daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız da yine tarçından yardım alabilirsiniz. Hiçbir işlem uygulanmamış dudaklarınıza önce vazelin sürün ve ardından üzerine toz tarçın sürerek birkaç dakika bekleyin. Dudaklarınızda hafif karıncalanmalar hissettikten sonra bir kat daha vazelin sürün ve ardından dolgun dudaklarınıza merhaba deyin.
 
Kaynak: kadinvekadin.net

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 11:14

Etiketler : cilt bakımı    tarçın    Cilt lekeleri    kuru cilt    dolgun dudaklar    ölü deri    maske    besin    tarçının faydaları    sonbahar    kış mevsimi    bal    tarçın    bakım    vazelin   


Yorumlar

8966
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN