Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Oyuncu Evlendi!

Ünlü Oyuncu Evlendi!
2016 yılının ilk magazin bombası ünlü oyuncudan geldi.

 

Bir süredir Edip Burak Ertoğan ile birlikte olan Gonca Vuslateri Facebook’taki ilişki durumunu evli olarak değiştirip mutluluğunu dostlarıyla paylaştı.

Yalan Dünya dizisiyle adını duyuran Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından evlendiğini ilan etti. Ünlü oyuncunun bir süredir birlikte olduğu ses mühendisi Edip Burak Ertoğan, önceki gün Facebook hesabından ilişki durumunu Gonca Vuslateri ile “evlendi” olarak güncelledi. Ünlü oyuncunun sayfasında da görülen bu güncelleme yüzlerce beğeni aldı. Oyuncunun dostları çifti tebrik edip mutluluk dileğinde bulundu.
 
5-6 Kişilik Kutlama
 
Yılbaşı tatili için Phuket’te giden aşıkların burada 31 Aralık gecesi gizlice evlendiği öğrenildi. Vuslateri, “Evet, evlendim. Ortada bir ton negatif mevzu varken düğün yapmayacağımı söyledim. Mutluluğu yaşamayı feda edeyim ama kendim mutlu olayım. İstanbul’a dönünce 5-6 kişinin katılacağı sade bir kutlama yapacağım. Kutlama Atilla Özdemiroğlu’nun dizinin dibinde olacak” diye konuştu. 
 
 
Oyuncu, Phuket tatili öncesi ünlü modacı Özlem Süer’in atölyesine gidip gelinlik baktı.
 
İlişki durumlarını “evlendi” diye günceleyen çifti, dostları tebrik etti. 
 
 
Gonca Vuslateri, Instagram’ına yüklediği bu kareye “Hayatımın partneri” notunu düştü.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 11:11

Etiketler : Gonca Vuslateri    Instagram    ünlü    oyuncu    evlendi    sürpriz nikah    Phuket    ünlü modacı    Özlem Süer   


Yorumlar

7312
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN