Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Korsan Reklamcılara Geçit Yok

Karabağlar’da Korsan Reklamcılara Geçit Yok
Karabağlar Belediyesi izinsiz asılan ilan, afiş ve panolara yönelik denetimlerini arttırdı. İlçe sınırlarında 2015 yılında toplam 146 bin izinsiz asılan tanıtım aracı toplatıldı, cezai işlem uygulandı.

 

 
Karabağlar Belediyesi, çevre kirliliği, görüntü kirliliği yaratan ve izinsiz asılan pano, bez afiş, pankart gibi tanıtım araçlarına yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz yıl izin alınmadan asılan 146 bin ilana el koydu. Denetimlerde ilginç görüntüler de oluşurken, bazı tanıtım araçlarının trafik lambalarına bile asıldığı görüldü. Toplanan araçlar belediye ekipleri tarafından imha edildi ve Kabahatler Kanunu’na göre de izinsiz çalışmada bulunanlara cezai işlem uygulandı.
 
Karabağlar İlçesi’nde izinsiz asılarak görüntü kirliliğine sebep olan ilanlara karşı yürütülen çalışmaları değerlendiren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, izinsiz ilan asılmasına kesinlikle müsaade edilmeyeceğini ve 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da belediye ekiplerince gerçekleştirilecek çalışmalarla Karabağlar’da çevre ve görüntü kirliliğinin önüne geçileceğini ifade etti.
 
 

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 11:02

Etiketler : Karabağlarda    Korsan    Reklamcılara    Geçit    Yok    Bölge   


Yorumlar

8927
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN