Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kültürpark Tenis Kulübü’ne İlk Kadın Aday

Kültürpark Tenis Kulübü’ne İlk Kadın Aday
İzmir’in sosyal ve sportif hayatında önemli bir yer tutan Kültürpark Tenis Kulübü’nün 18 yıllık aktif üyesi Server Uyaroğlu, kulübün 10 Ocak’ta yapılacak genel kurulunda başkanlık için aday oldu.

 

 
İzmirli iş ve tenis camiasının yakından tanıdığı isim olan Server Uyaroğlu seçilmesi halinde 75 yıllık Kültürpark Tenis Kulübü tarihinin ilk kadın başkanı olacak. Kültürpark Tenis Kulübü’nün kurulduğu günden bugüne kadar sadece İzmir’in değil Türkiye için önemli tenisçiler yetiştirdiğini hatırlatan Uyaroğlu, çocukların ilk kez sarı topla tanıştıkları yerde ilk kadın başkan olarak kulübe hizmet etmek istediği söyledi.
 
Öncelikle kulübün misyonu gereği nicelikli ve nitelikli altyapı, performans, senior ve engelli tenisçilerin kadrosunun arttığını görmeyi hayal ettiklerini belirten Uyaroğlu, “Ayrıca Kültürpark’ı tüm üyeleriyle el birliği içinde, toplumsal olaylara, çevreye ve insan haklarına duyarlı, Atatürkçü, aile değerlerini ön planda tutan, bulunduğu şehre vizyon ve katma değer sağlayan bir kulüp olduğunu göstermek istiyorum. Üç jenerasyondan oluşan üyelerin bir arada yaşayabildiği, herkesin birbirini tanıdığı büyük bir aile haline gelmesini hayal ediyorum" dedi.
 
Server Uyaroğlu’nun yönetim kuruluna aday listesinde Tolga Şekercioğlu, Ruçem Canbeyli, Tevfik Pakdil, Rüyam Oflaz, Hüseyin Saygılı, İzzet Kohen, Murat Şener, Feride Berki Saraçoğlu yeralıyor.
 
 

Yayın Tarihi : 02.01.2016 : 10:42

Etiketler : Kültürpark    Tenis    Kulübüne    İlk    Kadın    Aday    Bölge   


Yorumlar

8137
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN