Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ataşehir’de Şüpheli Paket

Ataşehir’de Şüpheli Paket
Ataşehir’de kimliği belirsiz kişiler tarafından caddeye bırakılan şüpheli paket, bomba imha uzmanları tarafından fünye ile patlatıldı. Patlama sonrası paketin içerisinden taş çıktı.

 

Ataşehir’de izinsiz eylem yapan bir grup tarafından pankartın üzerine şüpheli paket bırakıldı. Olay, 16.30 sıralarında Mustafa Kemal Mahallesi 3001 Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, izinsiz gösteri yapan bir grup caddede pankart açtı. Açtıkları pankartı yola seren grup üzerine şüpheli paket bıraktı. Sarı renkli ip ile pankart ve şüpheli paket yol kenarındaki elektrik direğine bağlandı.
 
ÇEVREDEKİLER ALDIRIŞ ETMEDİ
Çevredekilerin aldırış etmediği paketin önüne arabaların üzerinden geçmemesi için bir vatandaş plastik kutu koydu. Buna rağmen yoldan geçen bir otomobil plastik kutu ile birlikte paketi sürükledi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri geldi.
 
 
İÇERİSİNDEN TAŞ ÇIKTI
TOMA ve zıhlı araçlar ile caddeye gelen polisler çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Bomba İmha Uzmanı özel kıyafetini giyerek şüpheli paketi kontrol etti. Daha sonra pakete fünye yerleştirildi.
 
Polisler, tarafından fünye yerleştirilen paket kontrollü bir şekilde patlatıldı. Paketin içerisinden taş çıktı. Polis patlatılan paketin parçalarını alarak olay yerinden ayrıldı.

Yayın Tarihi : 01.01.2016 : 20:20

Etiketler : Ataşehirde    Şüpheli    Paket    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6135
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN