Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağ Geleneği Bozmadı

Karabağ Geleneği Bozmadı
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, yeni yıla saatler kala ev ziyareti yaparak, göreve geldikten sonra başlattığı geleneği bozmadı.

 

Yılbaşına saatler kala ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Hasan Karabağ, misafir olduğu aileler tarafından ilgiyle karşılandı. Başkan Karabağ ile eşi Bahriye Karabağ, ilk ziyareti Zeynep Tolgay'ın Nafiz Gürman Mahallesi'ndeki evine yaptı. Tolgay ailesini fertleriyle sohbet eden Başkan Karabağ, anne Zeynep Tolgay'ın ekonomik olarak zor durumda olduğunu ögrenince, iş sözü verdi. Başkan Karabağ'ın bu sözü aileyi sevindirdi.
 
Başkan Karabağ'ın ikinci ziyareti Mansuroğlu Mahallesi'nde oturan Yurdagözü ailesine oldu. Fehime ve Mehmet Yurdagözü'nün evine konuk olan Karabağ, aileyle uzun süre sohbet edip belediye projelerini anlattı. Karabağ'ın son ziyareti ise Manavkuyu Mahallesi'nde yaşayan Karaduman ailesinin evi oldu. 
 
Başkan Karabağ, her yıl olduğu gibi bu yılbaşı arifesinde ev ziyareti gerçekleştirdiğini belirterek, "Bunu gelenek haline getirdik. Vatandaşlarımızla bir arada olmak bizi mutlu ediyor. Onlarla uzun uzun sohbet ettik. Dertlerini dinledik. Projelerimizi anlattık. Yeni yılın herkese sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 01.01.2016 : 11:44

Etiketler : bayraklı    belediye başkan    hasan karabağ    ziyaret   


Yorumlar

6455
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN