Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Belediyeden Çocuklara Yılbaşı Eğlencesi

Belediyeden Çocuklara Yılbaşı Eğlencesi
Çiğli Belediyesi’nin Harmandalı Okul Öncesi Bakım ve Eğitim Merkezi’nde düzenlediği yılbaşı eğlencesine çok sayıda minik ve aileleri katıldı.

 

 
Çiğli Belediyesi yılbaşı öncesi kreşlerde eğitim gören çocuklara yönelik eğlence düzenledi. Harmandalı, Kaklıç ve Güzeltepe mahallelerinde bulunan okul öncesi bakım ve eğitim merkezi öğrencilerinin ve ailelerinin katıldığı yılbaşı eğlencesine Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve eşi Ergül Arslan’da eşlik etti. Eğlenceli dakikaların yaşandığı etkinlikte çocuklar yılbaşı şarkıları söylerken, palyaçonun renkli gösterilerine minikler ve aileleri de eşlik etti. Sandalye kapmaca yarışmasında renkli görüntüler yaşandı. Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan ve eşi Ergül Arslan çocuklara çeşitli yılbaşı hediyeleri dağıttı.
 
Başkan Hasan Arslan düzenlenen etkinlikte, okul öncesi dönem olarak adlandırılan 0-6 yaş dönemin, çocuğun öğrenmesinin en yoğun olduğu, temel alışkanlıklarının, zihinsel yeteneklerinin en hızlı geliştiği ve biçimlendiği dönem olduğuna dikkat çekerek, "Bu eğitim merkezleri sayesinde çocuklar toplumla kaynaşacak, ortak paylaşımda ortak yaşam alanında olduklarını bilecekler, bizde Çiğli Belediyesi olarak okul öncesi bakım ve eğitim merkezleri açarak çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle çocuklarımızın ve ailelerinin yeni yılda sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 31.12.2015 : 12:12

Etiketler : Belediyeden    Çocuklara    Yılbaşı    Eğlencesi    Bölge   


Yorumlar

3825
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN