Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polis Ve Askerler İçin Kurban Kesildi

Polis Ve Askerler İçin Kurban Kesildi
Samsun’da İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Diyarbakır, Silopi ve Cizre başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan asker ve polisler için kurban kesildi.

 

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü kardosunda görev yapan ancak geçici görevle Cizre, Silopi ve Diyarbakır’a giden ve ayrıca Doğu ve Güneydoğu’da PKK terör örgütüne karşı mücadele veren asker ve polisler adına dualar eşliğinde iki kurban kesildi. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde yapılan kurban kesimi törenine İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Emniyet Müdür Yardımcalırı, Şube Müdürleri, polis memurları ile Samsun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görev yaptığı sırada geçici görevle gittiği Cizre’de teröristler tarafından el yapımı bombanın patlaması sonucu sağ kolu ve yüzünden yaralanarak gazi olan komiser yardımcısı Numan Gün de hazır bulundu. 
 
Kurban kesimi töreninin ardından açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, "Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar belli. Bu şartlar altında güvenlik kuvvetlerimiz tarafından mücadele yürütülüyor. Özellikle Doğu ve Güneydoğu bölgelerimizin belli yerlerinde hainlere karşı yapılan mücadelede görev alan arkadaşlarımıza Allah’tan yardım diliyoruz. Orada görev yapan arkadaşlarımızın kazadan ve beladan uzak kalmaları için kurban kestik. İnşallah bu dileklerimiz yerine ulaşır. Allah memlekete başka acılar yaşatmasın" dedi.

Yayın Tarihi : 30.12.2015 : 17:08

Etiketler : Polis    Askerler    İçin    Kurban    Kesildi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9318
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN