Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Avcı Van’da

Bakan Avcı Van’da
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Doğu ve Güneydoğu İstişare toplantısına katılmak üzere Van’a geldi. Van’da Şehit Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgut İlkokulu’nu ziyaret eden Bakan Avcı, okumayı söken öğrencilere kokart taktı.

 

Van Ferit Melen Havaalanı’nda Van Valisi İbrahim Taşyapan, Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Kırekin ve partililer tarafından karşılanan Bakan Avcı, ilk olarak Şehit Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgut İlkokulu’nu ziyaret etti. Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Bakan Avcı, 3’üncü sınıf öğrencileri Mustafa Tuna Gülpınar ve Tuana İkizler’den talepleri dinledi. Bakan Avcı kendisinden oyun alanı ve tablet isteyen öğrencilerin bu isteklerini not etti.
 
OKUMAYA GEÇEN ÖĞRENCİLERE KOKART
 
Daha sonra 1’inci sınıfı  ziyeret eden Bakan Avcı, burada okumaya geçen öğrencilere kitap okuttu. Kitap okuyan öğrencilerin tamamına kokart takan Bakan Avcı’nın karşısında öğrenciler heyecanlandı. Öğrencilerle bol bol sohbet eden Bakan Avcı, büyük ilgi gördü. Bakan Avcı daha sonra Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılışını yaptı.

Yayın Tarihi : 30.12.2015 : 16:35

Etiketler : Bakan    Avcı    Vanda    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4186
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN