Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

Örnek Kutlama
Dokuz Eylül Üniversitesi’nin geleneksel "Atananlar ve Yükselenler Kutlama Töreni" Rektör Prof. Dr. Mehmet Füzün’ün ev sahipliğinde yapıldı.

 

 
Rektörlük DESEM salonundaki kutlamaya Üniversite’de 2015 yılı boyunca atanan ve yükselen öretim üyeleri, Yönetim Kurulu ve Senato Üyeleri, öğretim üyelerinin yakınları katıldı. Prof. Dr. Mehmet Füzün’ün Rektörlüğü döneminde 2009 yılında başlatılan ve gelenekselleşerek devam eden Atananlar ve Yükselenler Kutlama Töreni’nda 63 profesör, 85 doçent ve 71 yardımcı doçent hazır bulundu. Rektör Prof. Dr. Füzün, Dokuz Eylül’ün uzun yıllardan beri özlük haklarına çok önem veren bir kurum olduğunu vurguladı ve "Üniversitemiz öğrencilerine, akademik ve idari çalışanlarına, emeklilerine çok önem verir. Bugüne dek Üniversitemizde akademik kriterlerini yerine getiren tüm öğretim elemanlarımıza özlük hakları, zamanında teslim edilmiştir. Atananlar ve Yükselenler törenlerimizin bu yıl yedincisini gerçekleştirdik. Ne mutlu ki akademik koşullarını yerine getirip atanamayan kimse yok" dedi.
 
Tören boyunca hazırlanan sununun eşliğinde sahneye gruplar halinde davet edilen yardımcı doçent, doçent ve profesör kadrosuna atanan öğretim üyeleri, Rektör Prof. Dr. Füzün tarafından takdim edilirken, Üniversite Rozetleri takıldı. Tören, Rektörlük Fuayesi’ndeki kokteyl ile devam etti.
 

Yayın Tarihi : 30.12.2015 : 12:35

Etiketler : Örnek    Kutlama    Bölge   


Yorumlar

3054
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN