Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çarşım Bayraklı Festivali’nde Eğlenceli Final

Çarşım Bayraklı Festivali’nde Eğlenceli Final
Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği’nin (BAYÇARDER) düzenlediği 1. Çarşım Bayraklı Festivali, şarkılar, sürpriz hediyeler ve eğlence ile sona erdi.

 

Bayraklı Çarşı Esnafları Dayanışma Derneği’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Çarşım Bayraklı Festivali, İzmirlileri hem eğlendirdi hem de sürpriz hediyeler ile mutlu etti. İki gün süren festivalde Popstar Hakan Özipek, O Ses Türkiye yarışmacısı Gizem Memişoğlu, radyocu ve Ceyhun Şişmanoğlu, Karadenizli sanatçı Yaylacı Halil Karagöz, İzmir’in ünlü şarkıcısı Mikrop Hikmet, şarkıcı İhsan Aydın, şair ve radyocu Ömer Köroğlu, şarkıcı Edin Arslantürk, ilüzyon gösterileri ve Hacıvat Karagöz oyunu ile Şekip Noyanalpan sahne alarak izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu (KADEKON) Başkanı Hızır Murtezaoğlu, meclis üyeleri, siyasetçiler ve çok sayıda Bayraklılı’nın da izlediği festivalde eğlence iki gün boyunca aralıksız devam etti. Ücretsiz konserler, macun ve pamuk helvanın keyfini yaşayan Bayraklılı’lar festival sonunda da buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bisiklet, ücretsiz chek-up gibi birçok sürpriz hediye ile evlerine döndü. Bayraklı’da ilki gerçekleşen etkinliğe vatandaş yoğun ilgi gösterirken BAYÇARDER Derneği Başkanı Ertuğrul Civelek ve ekibine sevgi gösterilerinde bulundu.
 
Festivalde sahne alan sanatçılara tek tek plaket veren BAYÇARDER Başkanı Ertuğrul Civelek, Çarşım Bayraklı Festivali’ni her yıl daha da güzelleştirerek geleneksel hale getireceklerini söyledi. Bayraklı Çarşısını markalaştıracaklarını dile getiren Civelek, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 30.12.2015 : 11:43

Etiketler : Çarşım    Bayraklı    Festivalinde    Eğlenceli    Final    Bölge   


Yorumlar

9829
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN